Добре дошли в Components-Mart.hk
Български език

Изберете език

  1. English
  2. Français
  3. Gaeilge
  4. polski
  5. Afrikaans
  6. Magyarország
  7. Български език
  8. Italia
  9. Kongeriket
  10. Suomi
  11. lietuvių
  12. Eesti Vabariik
  13. tiếng Việt
  14. Dansk
  15. čeština
  16. Türk dili
  17. íslenska
  18. עִבְרִית
  19. Svenska
  20. ภาษาไทย
  21. Nederland
  22. Slovenija
  23. Slovenská
  24. Português
  25. español
  26. Melayu
  27. Hrvatska
  28. Deutsch
  29. românesc
  30. Ελλάδα
  31. සිංහල
  32. 한국의
  33. Maori
Отказ
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
У дома > Продукти > комплекти > Комплекти от оптични влакна

Комплекти от оптични влакна36 Намерени продукти

<1>
1278861-2

Agastat Relays / TE Connectivity

1278861-2
описание:TEST KIT CABLE MTRJ TO ST 50/125
Agastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity- TE Connectivity Ltd. (NYSE: TEL), официално Tyco Electronics, е глобален технологичен лидер на стойност 12 милиарда долара. Нашата свързаност и сензор решенията са от съществено значение в днешния все по-свързан свят. Ние си сътрудничим с инженерите трансформират своите понятия в творения & ndash; като предефинира това, което е възможно, като използва интелигентни, ефективни и високоефективни TE продукти и решения, доказани в сурови условия. Нашите 75 000 души, включително 7 300 инженери по дизайн, партньори с клиенти в над 150 държави в широк кръг индустрии. Вярваме, че ВСИЧКИ ВРЪЗКИ СЛЕДВА. Свързаните с TE Connectivity продукти за незабавна доставка на Digi-Key включват AMP, Potter & amp; Brumfield, DEUTSCH, DEUTSCH ИКТ, авиокосмически отбрана и морски транспорт, Raychem кабелна защита, Corcom, ALCOSWITCH, Buchanan, CGS, Elcon, Kilovac, Neohm, продукти Unlimited, Schrack, OEG, Sigma, Axicom.
$105.912/pcsRFQ
 RFQ
$2.058/pcsRFQ
$125.407/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0563 Image
  • част #:VOL-0563
  • Производители:3M
  • описание:VF-45 QUICK INSTALL KIT
  • В наличност:55
$770.595/pcsRFQ
$63.725/pcsRFQ
$38.242/pcsRFQ
$4.188/pcsRFQ
$3989.081/pcsRFQ
 RFQ
  • част #:45658
  • Производители:Greenlee Communications
  • описание:FIBER OPTIC CUTTER/STRIPPER KIT
  • В наличност:75
$552.89/pcsRFQ
$77.168/pcsRFQ
$59.159/pcsRFQ
$37.517/pcsRFQ
8765-APC Image
  • част #:8765-APC
  • Производители:3M
  • описание:CONNECTOR KIT SC/APC
  • В наличност:60
$724.463/pcsRFQ
 RFQ
8700-PS/APC Image
  • част #:8700-PS/APC
  • Производители:3M
  • описание:CONN SC/APC SM900M W/8765-PS/APC
  • В наличност:6687
$5.965/pcsRFQ
$53.957/pcsRFQ
 RFQ
VOL-0573 Image
  • част #:VOL-0573
  • Производители:3M
  • описание:VF-45 AND KEY MNTNANC CLNING KIT
  • В наличност:307
$89.04/pcsRFQ
8700-PS/UPC Image
  • част #:8700-PS/UPC
  • Производители:3M
  • описание:CONN SC/UPC SM900M W/8765-PS/UPC
  • В наличност:6267
$6/pcsRFQ
$58.486/pcsRFQ
$106.064/pcsRFQ
 RFQ
 RFQ
2529-K Image
  • част #:2529-K
  • Производители:3M
  • описание:KIT F/OPTIC SPLICE UNIVERSAL
  • В наличност:193
$241.683/pcsRFQ
 RFQ
$111.82/pcsRFQ
 RFQ
$94.502/pcsRFQ
$128.878/pcsRFQ
$98.372/pcsRFQ
$97.348/pcsRFQ
 RFQ
8765-UPC Image
  • част #:8765-UPC
  • Производители:3M
  • описание:CONNECTOR KIT SC/UPC
  • В наличност:46
$749.684/pcsRFQ

Комплекти от оптични влакна36 Намерени продукти

<1>